Câștigătorii concursului de pictură „Mama, o minune a minunilor” ediția a XVI-a

Categoria I

Premiul I – Sîrbu Patricia – Grădinița nr.69

Premiul II – Udma-Hanciu Evelyn – Grădinița nr.160

Premiul III – Grecu Ilinca – Grădinița Scufița Roșie

 

Mențiuni

Roibu Dimitri Alexandru – Grădinița Răsărit nr.2

Pacea Ela – Grădinița nr.69

Miron Maria – Grădinița nr.160

Hazarian Miriam – Grădinița Răsărit nr.2

Dincă Ilinca – Grădinița Colț de Rai

Dan Anca Ștefania – Grădinița Albina

Țaga Mihnea –  Grădinița Șcufița Roșie

Codreanu Eliza Ioana – Grădinița Wonderland

Bălăianu Rebeca – Grădinița Wonderland

Andreescu Luca – Grădinița Alice

Categoria a II-a

Premiul I – Vlădescu Emilia – Școala Gimnazială nr.128

Premiul II – Popa Ema – Liceul Internațional Ioanid

Premiul III – Geadău Eva – Grădinița Colț de Rai

 

Mențiuni

Grandel Erica – Grădinița nr.209

Caraza Mara – Grădinița Licurici

Mocanu Tania – Grădinița Alice

Burian Bianca Elena – Școala Gimnazială nr.18 Jean Bart

Bătrînu Alexandra – Școala Gimnazială nr.71

Mitrulescu Ingrid – Școala Gimnazială nr.81

Mitran Ariana – Grădinița  nr.160

Neamțu Diana – Grădinița nr.149

Chifor Ștefania Camelia – Școala Gimnazială nr.128

Rebegea Ioana – Grădinița nr.149

Categoria a III-a

Premiul I – Popa Gabriela – Școala Gimnazială Emil Racoviță

Premiul II – Ionescu Alexandra – Școala Gimnazială nr.178

Premiul III – Sofian Natalia – Școala Gimnazială Iancului

 

Mențiuni

Răduță Teodora – Școala Gimnazială George Călinescu

Crișan Erika Maria – Școala Gimnazială nr.143

Răileanu Sofia – Școala Gimnazială nr.1 – 1 Decembrie

Vlad Clara – Școala Gimnazială Federico Garcia Lorca

Popa Alexandru – Școala Gimnazială Iancului

Motoi Maya – Școala Gimnazială nr.178

Dragu Maia – Școala Gimnazială nr.92

Stan Sonia – Școala Gimnazială Federico Garcia Lorca

Stroie Katerina – Școala Gimnazială Iancului

Oancea Irina Maria – Liceul Internațional Ioanid

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email